W świetle obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy - Art. 23711  w każdym przedsiębiorstwie należy zapewnić wykonywanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy, w zakresie określonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Nasza wyjątkowa oferta kierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych, w szczególności do firm zatrudniających powyżej dziesięciu pracowników.

 

Proponujemy pełny outsourcing w zakresie wykonywania zadań służby BHP. Usługa ta stanowi bardzo wygodne i kompleksowe rozwiązanie ustawowego obowiązku pracodawców. Oferujemy instruktaż wstępny i okresowy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zarówno dla pracowników na określonych stanowiskach, jak i dla pracodawców.

Obok szkoleń, w atrakcyjnej cenowo usłudze abonamentowej nasi Klienci otrzymują wykonywanie wszystkich zadań specjalisty ds. BHP:

prowadzenie kursów BHP w pełnym zakresie ( instruktaż wstępny i okresowy),

monitoring ważności szkoleń i badań lekarskich pracowników

przygotowywanie skierowań na wstępne/okresowe/kontrolne badania lekarskie

ocenę i dokumentację ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

pełną obsługę postępowań wypadkowych

okresowe przeglądy stanu BHP

oceny ergonomiczne stanowisk pracy

audyty z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej

opracowanie niezbędnych instrukcji

sporządzanie analiz rocznych stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

doradztwo w doborze i zakupie ochron osobistych

współreprezentowanie przed instytucjami kontroli warunków pracy

odpowiedzi na wystąpienia i nakazy Państwowej Inspekcji Pracy oraz pomoc w realizacji nakazów i wystąpień

zakładanie wymaganych rejestrów (wypadków, czynników szkodliwych, badań lekarskich, chorób zawodowych)

 

nielimitowane doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracyOprócz usługi abonamentowej ADMIR przyjmuje także jednorazowe zlecenia na wykonanie wszystkich czynności standardowo zawartych w pakiecie, w tym instruktaż bhp, przeprowadzanie audytów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, przygotowanie dokumentacji oceny ryzyka zawodowego i wypadków przy pracy.

 

Pamiętaj, że wybierając ADMIR, powierzasz bezpieczeństwo swojej firmy kompetentnemu zespołowi fachowców działającemu w branży od ponad 15 lat!

 

Koszty wymienionych usług ustalamy indywidualnie, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia ceny usługi.

 

Jesteśmy renomowaną firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz wdrażania systemu HACCP. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw we wszystkich aspektach związanych z zapewnieniem bezpiecznych i zdrowych warunków pracy. Dlatego też oferujemy kompleksowe szkolenia i doradztwo z zakresu BHP.

 

Poznaj naszą ofertę szkoleń BHP

Szkolenia BHP dla pracodawców są kluczowym elementem każdej firmy, ponieważ to pracodawcy mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Nasza oferta jest dostępna dla firm z Warszawy i okolic, a także dla klientów z całego kraju. Jeśli szukasz rzetelnych i profesjonalnych kursów BHP, to jesteśmy Twoim odpowiednim partnerem

Kursy BHP – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Kurs BHP dla pracodawców to gwarancja pełnej wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapewnienia najwyższego standardu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Nasza kadra instruktorów to eksperci w swoich dziedzinach, którzy przekażą Ci najnowsze informacje i praktyczne umiejętności. Dzięki naszym szkoleniom Twoja firma będzie mogła działać zgodnie z obowiązującymi przepisami, minimalizując ryzyko wypadków i niebezpiecznych sytuacji.

Atrakcyjna oferta szkoleń BHP

Cena naszych szkoleń jest konkurencyjna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Wierzymy, że inwestycja w bezpieczeństwo pracowników jest inwestycją w sukces i długoterminową stabilność przedsiębiorstwa. Dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do możliwości finansowych klientów, jednocześnie niezmiennie utrzymując najwyższy standard naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli poszukujesz partnera, który pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo w pracy, zapraszamy do skorzystania z naszych kursów dla pracodawców. ADMIR to firma, która zadba o wiedzę z zakresu bezpieczeństwa! 

Formularz kontaktowy

+48 22 846 02 21 biuro@admir.com.pl
przepisz w odwrotnej kolejności: 6weu